Nazywam się Katarzyna Niewiadomska

jestem przedsiębiorcą

Od 15 lat prowadzę swoje firmy.
W tym czasie przygotowywałam i zrealizowałam dla klientów - małych, średnich i dużych firm - ponad pół tysiąca projektów biznesowych. Mam za sobą sukcesy i porażki, swoje i cudze. Doskonale rozumiem biznes.

jestem konsultantem

Dla moich klientów tworzę i poprawiam strategie biznesowe i modele biznesu, tak, żeby były autentyczne, spójne i żeby działały. Pomagam dobrze ułożyć biznes i zaplanować działania krok po kroku. Pomagam moim klientom przejść z „nie wiem od czego zacząć” do „mam plan i wiem, jak to zrobić”.

jestem coachem 

Prowadzę indywidualny i zespołowy coaching. Najchętniej pracuję z tymi, którzy od dawna próbują osiągnąć jakiś cel i coraz mniej wierzą, że im się uda. Coaching według mnie jest narzędziem przydatnym dla każdego lidera, menedżera i właściciela biznesu. Działam według standardów ICF - największej federacji coachingowej.

jestem trenerem i facylitatorem

Prowadzę szkolenia i warsztaty, spędziłam ponad 2000 godzin ucząc innych. Specjalizuję się w tematyce strategii biznesowych, modeli biznesowych, autentyczności w biznesie.

robię rysunki

Od ponad roku prowadzę stronę z moimi rysunkami. Dotyczą one życia prywatnego i biznesu. Rysuję trudne sprawy w prosty sposób. Mój fanpage na facebooku ma ponad 15 000 fanów.
Jeśli chcesz, żebym przygotowała rysunki dla Twojej firmy kliknij tutaj


Skończyłam socjologię i politologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Rzuciłam studia doktoranckie, skończyłam podyplomowe. Jestem certyfikowanym coachem. Ukończyłam Szkołę Coachów The Art and Science of Coaching w Erickson College International (Kanada). Ukończyłam Szkołę Trenerów we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem certyfikowanym moderatorem metody Design Thinking.